Simtozolu meži, Simtgadu Latvijai, Lielā talka arī mūsu pilsētā.

Simtozolu meži, Simtgadu Latvijai, Lielā talka arī mūsu pilsētā.

   Tuvojoties Latgales kongresa un Latvijas valsts simtgadei, sestdien, 22. aprīlī plkst. 9.00 gar jauno gājēju celiņu gar upes krastu no N. Rancāna ielas līdz Stacijas ielai, rēzeknieši tika aicināti stādīt ozolus - spēka, izturības un ilgmūžības simbolu.

   Neskatoties uz vējaino. sniegoto un lietaino laiku Lielajā ozolu stādīšanas talkā piedalījās arī mūsu skolas awardietes. Kopā vēl ar citiem astoņiem pilsētas un viesu talciniekiem, kuru vidū bija arī Simtozolu meži Simtgadu Latvijai koordinators, Award zelta līmeņa ieguvējs un akcijas ozolu audzētājs Ilmārs Pužulis un Award vadītāja no Balviem Valentīna Pužule, upes krastā pavisam iestādījām 138 ozolus!!!

   Awardiete Anete Piļka atzīmēja: ,,Tas ir nozīmīgi un simboliski. Tie ozoli izaugs, un atgriežoties atpakaļ mājās būs ļoti emocionāls brīdis man. Es jutīšos laimīga un pārliecināta, ka es esmu izdarījusi kaut ko labu savai pilsētai."

 

Rēzeknes 5. vsk. Award vadītāja Iveta Gaile

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola