Neviens enkurs mūs nepaturēs!

Neviens enkurs mūs nepaturēs!

Mēs, Rēzeknes 5. vidusskolas skolēni 2013. gada 6. aprīlī 10. – 12. klašu grupā aktīvi piedalījāmies Televīzijas Konkursā Vidusskolēniem „Enkurs” , kurā ieguvām godpilno 1. vietu un ceļazīmi uz finālu. Šajā konkursā mūsu skola piedalās jau otro gadu, un nevienu mirki neesam apdomājušies izstāties no tā. Pagājušajā gadā mēs izcīnījām 2. vietu, kur ieguvām vērtīgas balvas. Esam priecīgi, ka ir manāms progress.

 


Šogad komandu pārstāvēja Mārtiņš Silickis, Katrīna Astahovska, Arnis Laduss, Dāniels Jukna, Ivans Varlamovs, Edmunds Gutāns, Kaspars Madžuls, Rafaels Apelis, Edgars Kļimovs, Ričards Melnis un skolotājs Māris Lukjanovs.

 
Bez šaubām, cīņa nebija viegla, tomēr ar mūsu gribasspēku un neatlaidību spējām uzvarēt pretinieku komandas. Šajā kārtā mēs sastapāmies ar uzdevumiem, kuros tika pārbaudītas praktiskās zināšanas pirmās neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanā un prasmes peldēšanā, kā arī spēju iejusties ugunsdzēsēju lomā, dzēšot ugunsgrēku. Viens no fiziski smagākajiem uzdevumiem tieši mums likās virves vilkšana, bet, pateicoties mūsu viltīgajai taktikai, mēs uzvarējām četras reizes no piecām. Šobrīd cītīgi gatavojamies fināla uzdevumiem 27.aprīlī, kuros būs jāsien jūrnieku mezgli, jāprot darboties ar karti un jāparāda sava veiklība, vadot kuteri.
Protams, komandas spars un saliedētība bija mūsu trumpis uzvarai, un cerams, ka finālā arī veiksies tik pat labi. Šo pasākumu mēs gaidām ar nepacietību, jo tā lieliska iespēja pavadīt laiku ar saviem draugiem un iegūt lieliskas emocijas.

Katrīna Astahovska, Mārtiņš Silickis

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola