Rudens velobrauciens

Rudens velobrauciens

   Dažiem Rēzeknes 5.vidusskolas skolēniem ļoti paveicās, viņiem tika dota iespēja izbraukt braucienā ar velosipēdiem šī gada 18.oktobrī. Šajā braucienā piedalījās skolēni no fakultatīva ,,Līderisms un motivācija”, kā arī mūsu grupas vadītāja, skolas psiholoģe Iveta Gaile. 

   Mūsu maršruts bija: Rēzekne-Sarkaņi-Lendži-Rēzekne. Kopumā maršruts sastādīja 42 km, bet dažiem 44, jo gadījās nedaudz nepareizi aizbraukt. Mūsu pirmajā pieturas punktā, Sarkaņos, mēs apskatījām Sarkaņu baznīcu, pat iegājām tajā. Pēc tās apskatīšanas mums pienācās neliela atpūta, pusdienu pauze. Pēc tās mēs turpinājām mūsu ceļu uz mājām caur Lendžiem. Rēzeknei tuvojāmies caur Adamovas ezera pusi, tāpēc nolēmām uztaisīt otro atpūtu. Ļoti jautri pavadījām laiku pie skaistā ezera visi kopā, vienoti. Un tad vienā piegājienā devāmies uz Rēzekni.

1  6 

   Pārsvarā visu ceļu braucam pa grunti, kas ļāva justies droši, jo mašīnu bija maz. Visi no šīs dienas kaut ko ieguva, neviens neko nezaudēja. Tāds lūk bija mūsu pavasara brauciens, piedzīvojums, bet priekšā mums vēl ir visa ziema un pavasaris!

 

 3  4 

Velobrauciena dalībniece: Laila Bule

 

 

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola