5. klašu iesvētīšana

5. klašu iesvētīšana

   Viena no ilggadējām Rēzeknes 5. vidusskolas tradīcijām ir 5. klašu iesvētīšana, tas ir, atraktīva piektklasnieku uzņemšana pamatskolēnu pulkā. Tāpēc arī šogad 12. oktobra pēcpusdienā 5. klašu vidū valdīja neliels satraukums - kā būs?

   Vispirms skolas aktu zālē piektās klases īsi un atraktīvi iepazīstināja ar sevi, un klātesošie uzzināja, ka viņu jaunie skolasbiedri ir gan muzikāli, lokani un sportiski, gan draudzīgi, vienoti un aktīvi, tāpat kā viņu klases audzinātājas Ināra Skrule un Silvija Šidlovska.

   Lai taptu par pilntiesīgu pamatskolēnu, 8.klases aicināja savus iesvētāmos iziet piedzīvojumu taku, kuras gaitā bija jāiztur pārbaudījumi „Raganu ķēķī”, jāapmeklē „Briesmiņas” un „Zirnekļu tīkli”, jādemonstrē„ Veiklās rokas un kājas”, jāpierāda, ka esi „Veiksminieks”, kā arī jādodas uz „ Skaistuma kambari”. Savukārt klašu audzinātājas tajā laikā demonstrēja savu erudīciju visos mācību priekšmetos, cenšoties atbildēt uz āķīgiem jautājumiem.

   Jāatzīst, ka pilnīgi visi 5. klašu skolēni pārbaudījumus godam izturēja, tādēļ pēc zvēresta nodošanas ikviens saņēma apliecinājumu par uzņemšanu pamatskolēnu pulkā.

   Paldies par pasākuma sagatavošanu un norisi 5. klašu audzinātājām Inārai Skrulei un Silvijai Šidlovskai, 8. klašu skolēniem un viņu audzinātājām Ivetai Garjānei un Marinai Ludboržai!

Papildus fotogrāfijas no pasākuma var paskatīties galerijā: 5. klašu iesvētīšana.

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola