Interaktīvā izrāde „Spokuskopija”

Interaktīvā izrāde „Spokuskopija”

   Kuram gan no mums nav nācies dzirdēt kādu spoku stāstu? Tā runā, ka lieli un mazi spoki dzīvo  tepat līdzās. Viņi mēdz parādīties šķietami visnepiemērotākajos brīžos, it sevišķi vēlos vakaros, kad gaisma istabā ir izslēgta. Tie klauvē pie loga, šļūkā ar vectēva čībām pa grīdu, lidina pa gaisu krāsainos zīmuļus, pielipina pie griestiem picas šķēli un visādi citādi cenšas mūs izjokot. Pastāv uzskats, ka no spokiem ir jābaidās, bet varbūt tā nemaz nav?

   12. februārī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros 2.b un 3.b klase teātrī „Joriks” apmeklēja interaktīvu izrādi „Spokuskopija”.

   Aizrautīgie spoku menedžeri Valters un Vita iepazīstināja mūs ar pašiem draiskākajiem spociņiem, kuri parādās bērniem tieši vecumā no sešiem līdz divpadsmit gadiem. Valters un Vita ir īsti profesionāļi, kuri ar spokuskopijas palīdzību atklāja spociņu patiesos parādīšanās iemeslus. Kas ir spokuskopija?

Viesturs atbild:  „Tie ir spoki. Man vislabāk patika spoks Joriks, jo viņš bija smieklīgs. Patika arī spoks Origami, jo es pats taisu origami.”
Gustavs saka tā: „Man patika spoks Porcija, jo viņš visu laiku ēda.”
Laura : „Mani iedrošināja spoki vairs nebaidīties.” 
Dairis:  „Man patika spoki. Es uzzināju, ka ir ļoti daudz un dažādu spoku.”

Ingrīda Daugoviča un Ineta Lupika, 3.b un 2.b klases audzinātājas


 

Ingrīda Daugoviča un Ineta Lupika, 3.b un 2.b klases audzinātājas

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola