Foruma lietošanas noteikumi

Rēzeknes 5. vidusskolas foruma lietošanas noteikumi

 

1. Rēzeknes 5. vidusskolas foruma mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par skolā notiekošo, saņemt konstruktīvus priekšlikumus dažādu radušos problēmu risināšanā skolā.
2. Pirms ziņojuma nosūtīšanas ieteicams pārlasīt un nepieciešamības gadījumā koriģēt tā saturu.
3. Veidojot ierakstus forumā, jācenšas domu izklāstīt pēc iespējas skaidrāk un saprotamāk, kā arī jācenšas izvairīties no pārmērīgi daudz emocijzīmēm un frāzēm, kas neietver noteiktu domu/viedokli vai nepasaka neko saturīgu par aizsākto tēmu un ierakstiem tajā. Ierakstu saturīgumu un atbilstību tēmai izvērtē foruma administrācija/moderators, kas dzēš/pārvieto neatbilstošos ierakstus/tēmas.
4. Foruma lietotājiem nepieciešams cienīt citus foruma dalībniekus arī tad, ja jūsu viedokļi ir atšķirīgi.
5. Foruma tēmas tiek dzēstas pavisam, pēc skolas administrācijas ieskatiem.
6. Komentāros un kontaktinformācijā nav atļauts ievietot rupjus, cieņu aizskarošus vai draudus saturošus, nacionālu un rasu naidu kurinošus, neētiskus, pornogrāfiska rakstura, kā arī cita satura ziņojumus, kas pārkāpj LR likumus un normatīvos aktus.
7. Kontaktinformācijai- vārds un e-pasta ardese, ir jābūt patiesai.
8. Foruma sadaļu nedrīkst izmantot privātai sarakstei, sludinājumiem, reklāmai un antireklāmai, kā arī nav atļauts ievietot vienu un to pašu ziņojumu vairākkārt vai ievietot tēmai neatbilstošu ziņojumu.
9. Ziņojums atspoguļo rakstītāja viedokli; tas var nesaskanēt ar portāla administrācijas viedokli.
10. Foruma administrācija/moderators ir tiesīgs bloķēt lietotājus, kuri pārkāpj šos noteikumus, kā arī dzēst vai rediģēt ziņojumus, kas neatbilst šiem noteikumiem.
11. Administrācijas lēmums par forumā ievietoto rakstu dzēšanu, lietotāju izraidīšanu vai viņu tiesību ierobežošanu, IP adreses bloķēšanu un par jebkādām citām izmaiņām ir galējs un neapstrīdams.
12. Konfliktu risināšana ar administratoru notiek ar privāto ziņojumu palīdzību.
13. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma lapas administratoram, taču tā netiek sniegta trešajām personām (izņemot gadījumus, kad tiek ierosināta lieta un to lūdz valsts policijas pārvalde ar rakstisku iesniegumu).
14. Šo noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības par izdarītajiem pārkāpumiem.

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola