Nodarbību saraksts

Interešu izglītības un pulciņu nodarbību grafiks 2019./2020. m. g.

N.p.k.

Nosaukums

Vadītājs

Diena

Laiks

Telpa

1.

1. kl. deju kolektīvs

I. Krievāne

Otrdien
Ceturtdien

13.00-13.00

Mazā sp. z.

2.

2. kl. deju kolektīvs

I. Krievāne

Otrdien
Ceturtdien

13.50-14.30

Mazā sp. z.

3.

3.-6. kl. deju kolektīvs

I. Peļņa

Pirmdiena
Otrdien
Ceturtdiena

14.40-15.20

Aktu zāle / Mazā sp. z.

4.

Vidusskolas deju kolektīvs

I. Peļņa

Otrdiena
Ceturtdiena

15.30-16.10

Aktu zāle / Mazā sp. z.

5.

1. kl. vizuālās mākslas pulciņš

S. Deičmane

Pirmdiena

14.40-15.20

11.kab.

6.

2. kl. vizuālās mākslas pulciņš

S. Deičmane

Otrdiena

13.00-13.40

34.kab.

7.

3.-4. kl. vizuālās mākslas pulciņš

S. Deičmane

Trešdiena

14.40-15.20

11.kab.

8.

5.-6. kl. vizuālās mākslas pulciņš

S. Deičmane

Pirmdiena

15.30-16.10

11.kab

9.

2.-4. kl. koris

I. Arbidāne

I. Džigune

Pirmdiena

Trešdiena

13.00-13.40

13.50-14.30

Aktu zāle

10.

Zēnu koris „Olūteņš”

I. Skrule

Otrdiena

Ceturtdiena

13.50-14.30

Aktu zāle

11.

5.-9. kl. koris „Zīlīte”

I. Kepule

Otrdiena
Otrdiena
(pa balss gr.)

Ceturtdiena

08.10-08.50
13.50-14.30

14.40-15.20

Aktu zāle
311. kab.

Aktu zāle

12.

Jauktais koris „Zīle”

I. Skrule

Pirmdiena

Ceturtdiena

15.30-16.10

8.10-8.50

311. kab. / aktu zāle

Aktu zāle

13.

Pūtēju orķestris

D. Smirnovs

Pirmdiena
Trešdiena

15.30-16.10

Aktu zāle

14.

3. kl. popgrupa

I. Urtāne

Piektdiena

13.00-13.40

Aktu zāle

15.

6. kl. popgrupa

I. Urtāne

Piektdiena

13.50-14.30

Aktu zāle

16.

7.-8. kl. popgrupa

I. Urtāne

Piektdiena

14.50-19.20

Aktu zāle

17.

Vidusskolas popgrupa

I. Urtāne

Piektdiena

16.10-16.50

Aktu zāle

18.

Ģitāristu ansamblis

A. Repelis

Otrdiena
Ceturtdiena

14.40-15.20
(5. kl.)
15.30-16.10
(6.-10. kl.)
13.50-14.30
(5. kl.)
14.40-15.20
(6.-10 kl.)

212. kab.

104. kab.


212. kab.



19.

Akordeonistu ansamblis

V. Poikāne

Otrdiena

Ceturtdiena

14.40-15.20

15.20-19.00

Akord. kab.

20.

Kristīgā mācība 1.-4. kl.

I. Ivanova

Pirmdiena

12.00-12.40

104. kab.

21.

Auduma dekoratīvā apdruka
5.-6. kl.

I. Jurāne

Pirmdiena

13.50-16.10

Mājt. kab.

22.

Jaunie satiksmes dalībnieki
4.-5. kl.

I. Silickis

Otrdiena

13.50-14.30

Zēnu mājt.

23.

Folklora

S. Stare

Pirmdiena
Ceturtdiena

13.50-15.00
15.05-16.30
14.40-16.10

Aktu zāle
Mazā sp. zāle
Mazā sp. zāle

24. Vokāli instrumentālais ansamblis D. Smirnovs Otrdiena 13.50-17.00 Orķestra kab.
25. Novadmācības A. Andrejeva Pirmdiena
Otrdiena

13.00-13.40
13.50-14.30
14.40-15.20
 32. kab.
26. Sporta pulciņš 1. kl. A. Gudrenika Trešdiena 13.00-13.40 Sp. zāle
27. Sporta pulciņš 2.-3. kl. A. Gudrenika Piektdiena 13.50-14.30 sp. zāle
28.  Šahs 1.-2. kl. I. Čiževska Pirmdien
Trešdien
12.50-13.30 Soc. ped. kab.
29.  Robotika 2.-4. kl. R. Vēkšējs Trešdien
Ceturtdien
14.40-16.10 38. kab.
Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola