Nodarbību saraksts

Interešu izglītības un pulciņu nodarbību grafiks 2018./2019. m. g.

N.p.k.

Nosaukums

Vadītājs

Diena

Laiks

Telpa

1.

1. kl. deju kolektīvs

I. Peļņa

Pirmdiena

13.50-14.30

Mazā sp. z.

2.

2. kl. deju kolektīvs

I. Peļņa

Otrdiena

Piektdiena

13.50-14.30

13.50-14.30

Mazā sp. z.

3.

4.-5. kl. deju kolektīvs

I. Peļņa

Pirmdiena

Ceturtdiena

14.40-15.20

14.40-15.20

Mazā sp. z.

4.

Vidusskolas deju kolektīvs

I. Peļņa

Otrdiena

Ceturtdiena

15.30-16.10

15.30-16.10

Mazā sp. z.

5.

1. kl. vizuālās mākslas pulciņš

S. Deičmane

Pirmdiena

14.40-15.20

11.kab.

6.

2. kl. vizuālās mākslas pulciņš

S. Deičmane

Otrdiena

13.00-13.40

34.kab.

7.

3.-4. kl. vizuālās mākslas pulciņš

S. Deičmane

Trešdiena

14.40-15.20

11.kab.

8.

5.-6. kl. vizuālās mākslas pulciņš

S. Deičmane

Pirmdiena

15.30-16.10

11.kab

9.

2.-4. kl. koris

I. Arbidāne

I. Džigune

Pirmdiena

Trešdiena

13.00-13.40

13.00-13.40

Aktu zāle

10.

Zēnu koris „Olūteņš”

I. Skrule

Pirmdiena

Ceturtdiena

13.50-14.30

13.50-14.30

Aktu zāle

11.

5.-9. kl. koris „Zīlīte”

I. Kepule

Pirmdiena

Ceturtdiena

14.40-15.20

14.40-15.20

Aktu zāle

12.

Jauktais koris

I. Skrule

Pirmdiena

Ceturtdiena

15.30-16.10

8.10-8.50

Aktu zāle

13.

Pūtēju orķestris

D. Smirnovs

Trešdiena

14.40-15.20

15.30-16.10

Aktu zāle

14.

5. kl. popgrupa

I. Mazure

Trešdiena

Piektdiena

13.50-14.30

13.50-14.30

401.kab.

Aktu zāle

15.

6.-7. kl. popgrupa

I. Mazure

Pirmdiena

Piektdiena

13.50-14.30

14.40-15.20

401. kab.

Aktu zāle

16.

9. kl. popgrupa

I. Mazure

Piektdiena

15.30-16.10

16.10-16.50

Aktu zāle

17.

3.-4. kl. teātra pulciņš

V. Dukulis

Otrdiena

13.00-13.40

Mazā sp. zāle

18.

11.-12. kl. teātra pulciņš

V. Dukulis

Otrdiena

15.30-16.10

Aktu zāle

19.

Akordeonistu ansamblis

V. Poikāne

Otrdiena

Ceturtdiena

14.40-15.20

14.40-15.20

Akord. kab.

20.

Auduma apdruka 5. kl.

I. Jurāne

Otrdiena

13.50-14.30

Mājt. kab.

21.

Auduma apdruka 6. kl.

I. Jurāne

Piektdiena

13.50-14.30

Mājt. kab.

22.

Jaunie satiksmes dalībnieki

I. Silickis

Otrdiena

13.50-14.30

Zēnu mājt.
Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola