SIRSNIŅA PRASA, LAI BĒRNIŅŠ LASA

   Cilvēks, kurš lasa,nekad nejūtas vientuļš, jo kopā ar grāmatu varoņiem var doties neparastos piedzīvojumos, just viņiem līdzi bēdās un kopā ar tiem priecāties. Daudzi mūsu skolēni arī šogad piedalījās Bērnu un jauniešu žūrijas darbā, lasot un vērtējot ieteiktās grāmatas. Mūsu skolas bibliotēkas lasītāju vērtējumā par interesantākajām grāmatām tika atzītas Ineses Zanderes “Lupatiņu rīts”, Timo Parvelas “Ella un draugi”, Henrika Tamma ”Nindzja Timijs un nozagtie smiekli”.

  Īpaši čakli grāmatu lasītāji ir 1.-4.klašu skolēni. Gan viņiem, gan Bērnu žūrijas dalībniekiem bibliotekāres bija sagatavojušas pateicības balvas, kuras tika pasniegtas skolas Ziemassvētku pasākumā.

Čaklākie lasītāji.

1.a klasē
Vanesa Volkova, Beatrise Baranovska, Dainis Laizāns, Samanta Grehova, Linda Papenoka,
Elizabete Kravale, Estere Nikonova, Diāna, Nadžafova, Diāna Kozirkova, Žanis Gabrusāns;

1.b klasē
Andris Paura, Dairis Krievāns, Ralfs Zīmelis, Rafaels Mikučs- Zīmelis, Edgars Pīgoznis;

2.a klasē
Annija Zvīdre, Sanita Paura, Jeļizaveta Dukure, Patrīcija Socka, Viktors Aleksejevs, Alīna Viktorija Seile, Maija Lāčauniece;

2.b klasē
Nikola Ločmele, Katrīna Štekele, Katrīna Mivrenika, Egita Koroševska, Rihards Ločmelis, Madara Dunda, Kintija Šulberga;

3.a klasē
Laura Murāne, Dmitrijs Matvejevs, Patrīcija Daugoviča, Amanda Riņķeviča, Armands Trauliņš, Kristers Žurēvičs;

3.b klasē
Evelīna Koroševska;

4.a klasē
Beāte Vēkšēja, Agnese Pavlovska.

Cilvēkam, kurš lasa grāmatas, nemēdz būt garlaicīgi!

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola