PAVASARA ROSME BIBLIOTĒKĀ

„Pavasaris skolā ienāk arvien no tās puses- pāri Lazdu laipai...
Tas sākas ar ūdeņu šalkšanu un murdēšanu, kas pārskan zvana balsi un visus citus trokšņus klasēs un gaiteņos.”
/I.Indrāne/

   Dabā šogad pavasaris kavējas, bet skolas bibliotēkā jau ir pavasarīga noskaņa. Te rosās un darbojas daudz skolēnu. Īpaši aktīvi bibliotēkas apmeklētāji ir vidusskolēni- tuvojas eksāmeni, jāpagūst izlasīt neizlasīto, jāsarauj! Arī visi lasītavas datori starpbrīžos ir aizņemti, te strādā tie, kam vēl jāpabeidz zinātniski pētnieciskie darbi.

„Tūkstoš grāmatu izlasījām un katrā atradām kaut ko noderīgu. Vai kādā bija teikts: „Meklējiet vieglos ceļus?” Nē? Nu redziet! Bet mēs vēl nebeigsim meklēt, vēl pasaulē ir veseli grāmatu kalni.Un kur tad vēl tās, ko mēs paši uzrakstīsim!”
/I.Indrāne/

   „Aprīlis- putnu mēnesis”- šāds moto ir bibliotēkas darbam šomēnes. Lasītavā līdz mēneša beigām ir aplūkojama  grāmatu izstāde „Putnu grāmatas”, kurā ir gan tautasdziesmas un dzejoļi, gan stāsti un enciklopēdijas par putniem.

   No 17.līdz 21.aprīlim valstī norisinājās Bibliotēku nedēļa. Šajā laikā arī mūsu skolas bibliotēkā tika organizēti dažādi pasākumi. 19.aprīlī viesos bija ieradusies bibliotekāre Zenta Ruskule no pilsētas 2.bibliotēkas. Viņa novadīja pasākumu „Mana mīļākā grāmata”, kurā sākumskolas skolēni stāstīja par to, ko viņi lasa, kā arī piedalījās viktorīnā par  grāmatām.

   Šogad 23.aprīlī rakstniece Ilze Indrāne svin skaistu jubileju, tāpēc lasītavā notika pasākums „Rakstniecei Ilzei Indrānei-90”, kurā piedalījās 3.b un 2.a klases skolēni. Bibliotekāre I.Losāne pastāstīja par rakstnieces dzīvi un darbiem, skolēni noskatījās prezentāciju un paši lasīja fragmentus no grāmatas „Tipsis, Topsis un Tedis”, kā arī iejutās galveno varoņu lomās, notēlojot viņus.

1 2 

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola