MANA MĪĻĀKĀ GRĀMATA

MANA MĪĻĀKĀ GRĀMATA

   No 18.līdz 22.aprīlim Latvijā norisinājās Bibliotēku nedēļas pasākumi. Mūsu skolas lasītavā 20.aprīlī bibliotekāro stundu 5.b klasei vadīja pilsētas 2.bibliotēkas bibliotekāre Zenta Ruskule. Skolēni līdzi bija paņēmuši savas mīļākās grāmatas un sagatavojuši par tām stāstījumu. Visbiežāk tika pieminētas tādas grāmatas kā Džefa Kinnija „Grega dienasgrāmata”, R.Renē Raselas „Nikijas dienasgrāmata”, Roulingas grāmatas par Hariju Poteru, Māra Runguļa grāmatas un dažādi stāsti par dzīvniekiem. 

1 2

   Skolēniem tika uzdoti dažādi jautājumi par grāmatām,un par pareizām, interesantām un saturīgām atbildēm varēja nopelnīt balvas.

   Pēc pasākuma pilsētas 2.bibliotēkā tika izveidota grāmatu izstāde, kurā aplūkojamas mūsu skolēnu mīļākās grāmatas.

3

 

Pēc pasākuma pilsētas 2.bibliotēkā tika izveidota grāmatu izstāde, kurā aplūkojamas mūsu skolēnu mīļākās grāmatas.

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola