AHHAA zinātnes centrs

AHHAA zinātnes centrs

   Skolēnu brīvdienu nedēļas otrdienā, 12.martā, ESF projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” nodarbību cikla- mazo pētnieku skoliņa 1. - 4. klašu skolēniem „Es un pasaule“ ietvaros, Rēzeknes 5.vidusskolas 1.b, 2.b un 4.a klašu skolēni devās ekskursijā uz AHHAA zinātnes centru Igaunijā.

   Šī centra galvenais uzdevums ir iepazīstināt skolēnus ar zinātni un iedrošināt to atklāt ar prieku. Mūsu skolēni apmeklēja arī planetārija programmu, kurā bija iespēja izzinoši un pārskatāmi ceļot ne tikai mūsu galaktikā, bet ielūkoties arī ārpus tās robežām.

   AHHAA misija ir veicināt zināšanu apguvi aizraujošā un neierastā veidā. AHHAA devīze ir: „Domāsim rotaļīgi!”. Laiks pagāja nemanot, veicot eksperimentus, pārbaudot savu veiklību, atjautību, līdzsvara izjūtu, apmeklējot dažādās zonas, kuru mērķis ir veicināt motivāciju mācīties, veidot uz zinātniskiem pētījumiem balstītu domāšanas veidu pilnveidošanu un attīstīšanu.\

   Mājās braucām ar jauniem iespaidiem, idejām, kā paši varam izgudrot, pētīt, kā interesanti mācīt un mācīties, vērot un eksperimentēt ar pavisam vienkāršām lietām.

Fotogrāfijas no ekskursijas var apskatīt galerijā: AHAA ekskursija

 

A.Andrejeva
I.Lupika
R.Ogriņa

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola