Apbalvošana

Apbalvošana

2012.gada 7. decembrī notika Starptautiskās Edinburga Hercoga jauniešu pašaudzināšanas programmas Award Latvijā apbalvošanas pasākums. No mūsu skolas bronzas līmeņa nozīmīti un sertifikātu saņēma piecas meitenes: Rasma Asare, Māra Avišāne, Līga Dubovska, Vita Jurāne un Diāna Ščerbakovska.

PC071394

Uz galeriju Apbalvošana>>

Lai saņemtu šo apbalvojumu meitenes pusgada laikā bija realizējušas katra savu individuālo pašizaugsmes programmu. Tika veikts gan labais darbs, gan tika strādāts pie savu prasmju attīstīšanas, gan fiziskās formas uzlabošanas, kā arī tika veikta divu dienu patstāvīga ekspedīcija pa Adamovas dabas parku.

Apbalvojumus pasniedza Valsts izglītības satura centra direktora vietniece Agra Bērziņa un Lielbritānijas vēstnieka vietnieks Latvijā Richard Koizumi. Pasākumā jauniešus uzrunāja arī EMAS ofisa direktore Meleka Muderrisgila, izglītības ministrijas Sporta un jaunatnes departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā Diāna Sīmansone.

Pasākumu vadīja mūziķis Kaspars Zlidnis . Gan paši jaunieši, gan viesi tika iepriecināti ar dažādu jauno izpildītāju sniegumu.

Pēc apbalvošanas notika saviesīgs pasākums jauniešu centrā Kaņieris.

Ir noslēdzies viens darba aplis. Meitenes ir apņēmības pilnas turpināt iesākto, bet nu jau augstākā līmenī – sudraba vai zelta.

Aicinu jaunus dalībniekus piebiedroties mūsu pulkam. Jaunieti, ja tu vēl īsti nezini, kur varētu sevi realizēt, tad Award ir īstā vieta, kur to sākt. Sīkāka informāciju par Award var atrast Award mājas lapā

http://www.award.lv/content/par/award_latvija.html

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola