Jauniešu aktivitātes

Sporto visa klase

   2018. gada 6. decembrī mūsu skolā notika projekta „Sporto visa klase” atklāšanas pasākums.
Projekta dalībniekus - 3.a klasi - sveica Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājs A. Drelings, Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldes vadītājs N. Krilovs, Olimpiskā centra “Rēzekne” vadītājs
V. Bogdanovs, projekta koordinatore T. Tokareva un skolas direktore V. Poikāne.

5. klašu iesvētīšana

   Viena no ilggadējām Rēzeknes 5. vidusskolas tradīcijām ir 5. klašu iesvētīšana, tas ir, atraktīva piektklasnieku uzņemšana pamatskolēnu pulkā. Tāpēc arī šogad 12. oktobra pēcpusdienā 5. klašu vidū valdīja neliels satraukums - kā būs?

Izbrauciens ar laivām

   Skolas pulciņš "Līderisms un motivācija" deva tā dalībniekiem iespēju piedzīvot neaizmirstamu braucienu pa Rēzeknes upi ar laivām. Braucienā piedalījās 9 skolēni un 3 skolas skolotāji. Tas norisinājās 29.04.2016. gadā no pl.11.00 līdz 15.00. Mēs visi kopā pievarējām krāces, akmeņus, zarus un 15km no Rēzeknes upes. Mūsu maršruta galapunkts atradās pie Gora, tāpēc bija iespēja apskatīt celtni no citas, mums neredzētas puses. Tā kā laivas bija divvietīgas, mēs katrs labi pavadījām laiku ar mūsu partneri. Kā arī laivas bija ļoti stabilas, kas, protams, priecēja, jo gandrīz neviens nevēlējās peldēties vēl tolaik ledainajā Rēzeknes upē. Šis brauciens deva mums iespēju pabūt tuvāk dabai, piedzīvot emocijas un situācijas, ar kurām daži varbūt sastapās pirmo reizi. Visa mūsu komanda noteikti vēlētos atkārtot šādu braucienu, bet tas nu tagad būs iespējams tikai rudenī.

Autore: Laila Bule

1 2 

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola