Projekti

Noslēpumu sala

   2019. gada 19. martā „Latvijas skolas soma” 1.a, 1.b un 4.a klasei deva iespēju Latgales vēstniecībā „GORS” noskatīties brīnišķīgu, neparastu piedzīvojumu „Noslēpumu sala”. Izrāde bija pārpildīta ar dažādiem interesantiem pavērsieniem, aizraujošām darbībām un mīklu minēšanu: Vistiņa atrada īstu apslēpto dārgumu karti. Viņa devās meklēt bagātības uz Noslēpumu salu, bet tur dārgumus apsargāja pirātu kapteiņa palīgs – Papagailis. Drosmīgā vistiņa pārvarēja dažādus šķēršļus, kopā ar bērniem risināja aizraujošus uzdevumus.

AHHAA zinātnes centrs

   Skolēnu brīvdienu nedēļas otrdienā, 12.martā, ESF projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” nodarbību cikla- mazo pētnieku skoliņa 1. - 4. klašu skolēniem „Es un pasaule“ ietvaros, Rēzeknes 5.vidusskolas 1.b, 2.b un 4.a klašu skolēni devās ekskursijā uz AHHAA zinātnes centru Igaunijā.

Darbs Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmijas laboratorijās

     No 2018./2019. m.g. 2. semestra Rēzeknes 5. vidusskolas skolēniem ESF projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros ir iespēja praktiski darboties RTA laboratorijās. 9.-10. un 11.-12. klašu skolēni augstskolas pasniedzēja vadībā izstrādā dažādus praktiskus projektus.

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola