Erudīts 2014

Erudīts 2014

Arī šogad Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs Zeimuļs” rīkoja konkursu “Rēzeknes pilsētas ERUDĪTS – 2014” , kurā varēja piedalīties visu Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu vidusskolēni. Šogad konkursa tēma bija "Sports". Konkursam pieteicās 13 komandas, taču līdz finālam spēka un pacietības pietika tikai 9 komandām.
Konkurss noritēja piecās kārtās. Katrai kārtai bija sava apakštēma: „Latgales sportisti, sports Latgalē”, „Olimpiskās spēles/Paraolimpiskās spēles”, „Netradicionālais sports”, „Latvijas nacionālie sporta veidi” un „Sporta rekordi.” Jautājumi un uzdevumi katrā kārtā apvienoja gan samērā vieglus, gan pavisam grūtus jautājumus.
Mūsu, Rēzeknes 5.vidusskolu, pārstāvēja komanda, kuras sastāvā bija Niklāvs Geidāns, Edžus Romāns, Agrita Vindača, Edmunds Gutāns un Raivo Smirnovs kopā ar skolotāju Māri Lukjanovu.
Mūsu komanda izcīnīja 1.vietu visu spēļu kopsummā, apsteidzot tuvākos konkurentus, Rēzeknes Valsts Ģimnāziju, par 10 punktiem! Šogad galvenā balva bija ļoti iespaidīga-dāvanu karte ceļojumam visai komandai uz Stokholmu ar prāmi „Tallink” 500 Eiro vērtībā!
Esam ļoti priecīgi par uzvaru šajā konkursā! Mēs ne tikai izcīnījām galveno balvu, pierādījām savas zināšanas sporta jautājumos, bet arī uzzinājām jaunas lietas, tādējādi papildinot savas zināšanas. Tas palīdzēja mums arī iemācīties darboties grupā un pieņemt kopīgus lēmumus.

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola