Sporta diena z/s „Kalēji”

Sporta diena z/s „Kalēji”

Agrā rīta saule brīnījās par skolēnu pulku, kas 19. septembrī pa nelielo lauku ceļu ātrā solī virzījās uz z/s „Kalēji" pusi. Tieši tur dažādās sporta disciplīnās spēkiem mērojās 9.-12. klašu skolēni. Basketbols, volejbols, futbols, boulings, riepas mešana- sporta veidi, kuros sacentās klašu komandas. Individuālās sacensības bija kastaņu mešanā, „šautriņas", kastīšu piramīdas likšanā, roku laušanās. Kopvērtējumā uzvarēja 12. klase.

10- to klašu „iesvētīšana"

Mēs, 10. klašu skolēni, 18. un 19.septembrī izturējām (var droši teikt, ka arī izbaudījām!) gan atjautīgus, gan fiziskus iesvētīšanas pārbaudījumus. Tās patiešām bija lieliskas emocijas, kuras piedzīvojām. Jau sen tā nebijām skrējuši pa skolas gaiteņiem. Vārtīšanās neparastajā ābolu un gurķu biezenī noteikti uzlabos mūsu sejas krāsu. Atsvaidzinošā pelde aukstajā dīķī palīdzēs norūdīties un pasargās no rudens vīrusiem. Toties tagad mēs oficiāli esam iesvētīti vidusskolā!

Neskatoties uz grūtajiem pārbaudījumiem, piedzīvotā „ iesvētīšana" mums deva labu pieredzi, kā arī esam satuvinājušies ar jaunajiem klasesbiedriem. Tas bija mūsu pirmais kopīgais pasākums, kuru atcerēsimies ar smaidu.

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola