SVĒTKU NEDĒĻA

SVĒTKU NEDĒĻA

Ir atkal novembra vidus,
Un laiku pieminam mēs,
Kad cauri tumsai uz rītu
Bij piedzimt Latvijai lemts.


Inguna Būmane-Lūse

Ar sarkanbalto lentīšu locīšanu 11. novembrī- Lāčplēša dienā- mūsu skolā aizsākās svētku nedēļa. Katru rītu skolas foajē tika aizdedzināta svētku svece, kuras gaismas stari mūs aicināja uz pārdomām par to, cik skaista un mīļa ir mūsu dzimtā zeme un ko mēs katrs varam darīt, lai Latvija kļūtu stiprāka un bagātāka.
14. novembrī uz Latvijas valsts proklamēšanas 96.gadadienai veltīto
svētku koncertu skolas zālē pulcējās skolēni un skolotāji. Koncertā uzstājās zēnu koris „Olūteņš" (vad. I.Skrule), 5.-9. klašu koris ( vad. I.Kepule), jauktais koris „Zīle" (vad. A.Lipkova), popgrupa „Pepijas" (vad.I.Mazure), 1.- 2.klašu deju kolektīvs un vidusskolas deju kolektīvs „Ķazis" (vad.I.Peļņa), kā arī akordeonistu ansamblis „Rondo" (vad.V. Poikāne) un pūtēju orķestris (vad. D.Smirnovs).
Dziesmās un dejās tika apliecināta mūsu vēlme dzīvot, mācīties un priecāties Latvijā, lepoties ar to, ka esam Latvijas pilsoņi.
18. novembrī mūsu skolēni un skolotāji piedalījās svecīšu iedegšanas un gaismas gājienā no Festivāla parka līdz piemineklim "Vienoti Latvijai", simboliski dāvājot savu sirds gaismas lāsi mūsu Latvijai.

1 2
3 4

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola