Ziemassvētku noskaņā

Ziemassvētku noskaņā

     Pirmā mācību semestra noslēgums un Ziemassvētku gaidīšanas laiks skolā bija rosīgs. Skolēni piedalījās akcijā „Brīnumsvece", kuras laikā tika nogādāti apsveikumi pensionētajiem skolotājiem. Lai gan pirms Ziemassvētkiem nebija sniega, gaišu svētku noskaņu radīja baltās rotājumu eglītes gaiteņos, Adventes vainagi klasēs un krāšņā egle zālē.
     Notika vairāki Ziemassvētku ieskaņas koncerti- gan vecākiem, gan sākumskolas, gan pamatskolas un vidusskolas skolēniem un skolas darbiniekiem. Šogad visus koncertus caurvija teatralizēts uzvedums „Kaķīša dzirnavas", kas tika veidots pēc K. Skalbes pasakas motīviem. Tika uzburts brīnišķīgs stāsts par ticību labajam, par nepadošanos un nepieciešamību saglabāt pozitīvu skatu uz dzīvi jebkurā situācijā, jo, tikai vairojot prieku, nevis lejot asaras, var sasniegt izvirzītos mērķus.
     Ziemassvētku pasākuma noslēgumā klātesošos uzrunāja direktore Vija Poikāne, vēlot visiem gaišus, sirsnīgus Ziemassvētkus, kā arī visa iecerētā piepildīšanos Jaunajā gadā. Mācībās čaklākie un uzcītīgākie skolēni saņēma pateicības, kā arī tika sveikti tie skolas bibliotēkas lasītāji, kas piedalījušies Bērnu un jauniešu žūrijā.

 

1 2

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola