SVĒTKI SKOLOTĀJIEM

SVĒTKI SKOLOTĀJIEM

   Šogad Skolotāju dienai veltītie pasākumi sākās 31.septembrī ar svētku koncertu koncertzālē “ Gors”. Skolotājus priecēja dziedātāji Diāna Pīrāgs un Andris Ērglis, kā arī brīnišķīgais Rēzeknes bigbends.


   1.oktobrī notika 1.pilsētas skolu boulinga čempionāts, kurā piedalījās arī mūsu skolotāju komanda, kuras sastāvā braši cīnījās Marina Ludborža, Anita Gudrenika, Ruta Geidāne, Ināra Losāne, Iveta Garjāne un Indra Čiževska. Izcīnītā 9.vieta (starp 14 komandām) iesākumam nav nemaz tik slikts rezultāts.


   2.oktobrī skolā bija īpaša gaisotne. Pēc zvana vidusskolēni nopietnām sejām devās uz klasēm, lai vadītu stundas. Skolotāji pulcējās zālē, kur tūdaļ tika sadalīti komandās, kurām bija jāpilda dažādi uzdevumi. Vajadzēja gan atbildēt uz īpatnējiem jautājumiem, gan improvizēt kopējai bildei. Noslēgumā visi skolotāji atkal sapulcējās zālē un katra komanda saņēma “ medaļas”, laimes cepumiņu ar īpašu vēlējumu un ziedus.


Svētku turpinājumā skolotāji devās uz Sakstagalu, kur Trasuna muzejmājā “ Kolnasāta” viņus sagaidīja Inta Deksne- bijusī mūsu skolas vēstures skolotāja. Noklausījušies interesanto stāstījumu par Franci Trasunu un aplūkojuši dārzu, skolotāji baudīja karstu piparmētru tēju un torti.

 1   2   3   4 

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola