„Saulainā komanda”

„Saulainā komanda”

   No 16.janvāra līdz 10.maijam Rēzeknes Bērnu bibliotēkā norisinājās konkurss „Saulainā komanda” ar mērķi vairāk uzzināt par Sauli un raisīt izziņas interesi bibliotēkas lasītājos. Šajā konkursā piedalījās arī mūsu skolas 7.b klases komanda “Saules enerģija”, kuru atbalstīja viņu klases audzinātāja Ilga Buldure.

   Piecos konkursa posmos dalībnieki tuvāk iepazinās ar bērnu bibliotēkas darbu, apguva teorētiskas un praktiskas zināšanas darbā ar e-katalogu, tajā meklējot grāmatas, kuru nosaukumā ir vārds „saule”. Reizi mēnesī notika dažādi konkursi un viktorīnas, kuros vajadzēja uzrādīt zināšanas par zvaigzni Saule, dziedāt saulainās dziesmas, demonstrēt radošos darbus.
Interesants bija orientēšanās pasākums “Krēslas stunda bibliotēkā”, kad dalībniekiem tumšajās telpās, izmantojot lukturīšu gaismu, bija jāveic dažādi uzdevumi: jāuzzīmē saulainā nākotnes bibliotēka, vārdnīcās jāatrod , kā skan vārds”saule”dažādās valodās , jāparāda ātrlasīšanas spējas un prasme sacerēt dzejoli.

   3. maijā konkursa „Saulainā komanda” dalībnieki devās izglītojošā noslēguma braucienā uz Rīgu, kur apmeklēja vienīgo Eiropā Saules muzeju, piedalījās Vispasaules Saules dienai veltītā pasākumā un apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku. 

7.b klases komanda”Saules enerģija”

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola