Pasaku pēcpusdiena 1. – 4. klasēm

Pasaku pēcpusdiena 1. – 4. klasēm

    „Reiz, sen senos laikos, ļoti skaistā zemē valdīja karalis Brīnums. Viņam bija daudz skaistu meitiņu – princesīšu, kuras visas bija pasaciņas ar visskaistākajiem vārdiem pasaulē”.

    Pasakas parasti sākas ar vārdiņiem reiz bija. Arī pasaku pēcpusdiena 1. – 4. klasēm 1. decembrī sākās ar šiem pašiem vārdiem un pasaku par pasakām. 2.a klases izpildītā dziesma „Mazā sirmā kumeliņā” uzbūra burvīgu ainu par pasaciņas ceļojumu.

    Gatavojoties pasākumam skolēni zīmēja savas mīļākās pasakas. Skaistākos zīmējumus varēja skatīties zīmējumu izstādē. Skolēnu radošums vēl izpaudās rakstot pašiem savas pasakas. Labāko pasaku autoru darbi tika nolasīti pasākumā. Tie bija – 4.a klases skolnieces Indras Stepanovas pasaka „Piparkūku rūķis, 4.b klases skolnieces Betijas Elizabetes Cauņas pasaka „Jāņtārpiņa bailes, 3.a klases skolnieces Patrīcijas Sockas pasaka „Mana pasaka, 3. b klases skolnieces Katrīnas Štekeles pasaka „Mazās laumiņas piedzīvojumi. Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājai Annai Šmitei par radošo darbu izvērtēšanu!
    Debiju uz skatuves piedzīvoja 1. klašu skolēni, kuri nodziedāja divas skanīgas dziesmiņas - „Pasaciņa un „Pieci velni. Savukārt, 3.a un 4. a klases klātesošos iepriecināja ar dziesmām „Disnejlenda" un „Mākonītis Un mākonīte".
4.b klases skolēni bija sagatavojuši zināšanu pārbaudi par pasakām. Mūsu skolēni malači! Pasakas cītīgi lasa un ir zinoši! Šīs klases skolēns Armands Mūrnieks ļoti labi tika galā ar vadītāja pienākumiem!
    Un, izrādās, ka pasaciņu var gan stāstīt, gan klausīties, var izdziedāt un uzzīmēt, var uzrakstīt gan prozā, gan dzejā, var noskatīties multfilmā.
    Liels paldies visām klašu audzinātājām un mūzikas skolotājām par skolēnu sagatavošanu pasākumam!

1 2 

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola